קניית זהב בבורסה

כמה עובדות על הזהב

הזהב, כמתכת יקרה ונחשקת ביותר, נחשבת גם למתכת האצילה ביותר אשר שומרת על מעמדה היוקרתי עוד מההיסטוריה הקדומה. את הזהב ניתן למצוא בטבע בצורתו הטבעית, ואף נחשב לאוצר טבע בפני עצמו. פעם היו נוהגים לסחור בזהב כאמצעי תשלום, וכיום משתמשים בו למסחר ותעשייה. כיום עסקים המתמחים בקניית זהב הופכים לפופולאריים ונפוצים יותר, שכן מדובר על משאב עם יציבות מחירים ועצם העובדה כי הוא נדיר וקשה להפיקו. את הזהב קונים הן החברות הקטנות והן הגדולות.

קניית זהב ישן- כיצד מעריכים את ערכו?

אם ניקח למשל הערכה של קניית זהב ישן, הרי שחשוב שיהיה מדויק ככל האפשר שכן לעתים מדובר באוצר של משש. ההערכה מתבצעת באמצעות התכה וזיקוקה לזהב טהור, אשר לאחר מכן מחירה נקבע על פי כמות הזהב ולא על פי ערכה. דבר זה משתלם לעתים אך לעתים לא יהיה משתלם שכן יכול להיות וכי ערך התכשיט יכול להיות והיה גבוה מאוד. לכן, מומלץ להעריכם לפני ההתכה.

מוכנים לקנות כל סוג של זהב

כל החברות המתמחות בזהב ומתכות אחרות מוכנות לקנות את הזהב שברשותכם מכל סוג שהוא וללא הגבלה: מטילים, מטבעות, גביעים ותכשיטים. למי מאיתנו אין שעון זהב או מספר שרשראות זהב שקנינו מחנות התכשיטים האהובה עלינו או כאלו שקיבלנו בנדוניה? הסיבה שאנו אוהבים להתחדש, גורמת לכך שתכשיטי זהב רבים זרוקים בארון ובמגירה ללא שימוש ואף אין אנו זוכרים את קיומם. לכן, אם לא מדובר בכאלו בעלי משמעות מסוימת ורגשית לנו, למה שלא נעשה מהם כסף?

שווה זהב

יכול להיות כי תכשיט הזהב שקניתם לפני יותר מעשר שנים שווה היום יותר ממה ששילמתם עליו. לכן, אף אם הוא בשימוש, אולי כדאי לוותר עליו ולהרוויח עליו לשם השקעה. זאת חלופה נהדרת לתוכניות חיסכון היורדות מחשבון הבנק שלכם או כל דרך להרוויח הכנסה צדדית.

מכירת זהב לשיפור המצב הכלכלי

חשבונות מצטברים? מינוס בבנק? בעיות בעסק? חברות הסחר מוכנות לעזור לכם ולתת לכם כסף מזומן תמורת קניית הזהב שלכם. הביאו את כל תכשיטי הזהב שברשותכם וקבלו באותו רגע כסף מזומן ללא התחייבות מסוימת. במדינה בה המצב הכלכלי מתנדנד, חשוב כי יהיו לנו מקורות כספיים זמינים למקרי חירום או כדי לקבל "אוויר לנשימה". מכירת הזהב תאפשר לכם חלופה טובה להלוואות או בקשת כסף מההורים והחברים וכל זאת במהירות וללא מאמץ מצידכם.

מכירת זהב- גם לשם מותרות

אנשים רבים עושים סדר בחפצים האישיים שלהם ומחפשים כיצד למכור אותם על מנת לפנות את המקום בארון ועל הדרך להפיק מכך תועלת כספית. לצד מכירת החצר, תוכלו למכור את תכשיטי הזהב חסרי השימוש ולהרוויח כסף כיס לכל מטרה הן לחופשה והן לטלוויזיה חדשה.

סגירת תפריט